Blog > Komentarze do wpisu

Wysoki poziom kreatyniny: co jeść

Te propozycje diety może zmienić wraz z rozwojem choroby. Jeśli chcesz wiedzieć, szczegółowe i poprawne listę żywności, zapraszamy do konsultacji z lekarzem online za darmo. Zostawianie wiadomości w formie poniżej jest OK.

Wysoki poziom kreatyniny: co jeść

Wysoki poziom kreatyniny: Co do EatYou nie może obraz ilu pacjentów skonsultowała się z nami co do jedzenia z wysokiego poziomu kreatyniny. Leczenie dietetyczne jest zawsze uważany za środek najbardziej naturalny, więc najlepiej do obniżenia wysokiego poziomu kreatyniny poprzez modyfikację diety. Jakie produkty mają taki efekt?

● Ograniczenie spożycia sodu

Kiedy nerki są osłabione, pierwszy suplement zmiana jest często w celu zmniejszenia spożycia sodu. Salty przyprawa, żywność w puszkach, przetworzonej żywności, fast foodów, ser i inne produkty spożywcze są szczególnie wysokie źródła sodu. Należy zwrócić uwagę na tych produktach, czy jedzenie w domu lub poza nim.

● Wybierz owoce i warzywa z bogatą witaminy

Udowodniono, że pokarmy bogate w witaminy zwłaszcza witaminy C może pomóc zwiększyć tempo nerek odpadów filtrowania tym kreatyniny i poprosi regeneracji nowych tkanek. Jagody i kapusta są zawsze zalecane dla osób z podwyższonym poziomem kreatyniny. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych owoców i warzyw, można skonsultować się z lekarzem lub online, zostaw wiadomość w poniższym formularzu.

● Należy unikać wysokiej potasu żywności

Gdy nerki są uszkodzone w dużym stopniu, że nie mogą utrzymać równowagi potasu optymalnie. Wysoka potasu żywności może zwiększać obciążenia zaburzeniami czynności nerek, dlatego należy unikać wysokiej potasu żywności. Groszek, rzodkiewka, seler, arbuz, banan, biały Gurda, etc, wszystko jest zbyt dużo potasu.

● Jedz pokarmy o niskim fosforu

Podobnie jak potas, nadmiar fosforu również gromadzi się w organizmie łatwo, jeśli czynność nerek jest poważnie uszkodzone, więc o niskiej fosforu dieta jest konieczna. Wysoka fosfor pokarmy zawierają podroby zwierząt, sezamu, orzeszki ziemne, Juglans regia L, miód, jaja, itp.

● Wybierz wysokiej jakości białko,

Kreatyniny jest produktem białka. Niskiej jakości białko może produkować więcej odpadów, które gromadzą się w krwi i podnieść poziom kreatyniny. Rozwój małej białka dieta jest w stanie zmniejszyć obciążenie nerek w znacznym stopniu.

środa, 22 maja 2013, pkdcured

Polecane wpisy